ROLETY - ŻALUZJE - MARKIZY - BRAMY - OKNA

Markizy

ZAPRASZAMY także na www.markizyjeleniagora.pl:

1. MARKIZY TARASOWE KOMPAKTOWE

Ramiona markizy wykonane są ze specjalnego stopu aluminium, które zamontowane są na uchwytach wykonanych metodą obróbki numerycznej. Konstrukcja markiz kompaktowych opiera się na solidnej stalowej belce kwadratowej, co daje swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów. Konstrukcja markizy zabezpieczona lakierem proszkowym odpornym na całoroczne warunki zewnętrzne. Ĺšruby wykonane są ze stali nierdzewnej i ocynkowanej.

Kolor konstrukcji: biały (RAL 9016)

Szerokość: 200 cm - 475 cm

Wysięg: 150 cm, 200 cm, 250 cm

Sterowanie: korba, napęd elektryczny

2. MARKIZY TARASOWE KLASYCZNE

Konstrukcja klasyczna aluminiowa, ramiona wykonane są ze specjalnego stopu aluminium, które zamontowane są na uchwytach wykonanych metodą obróbki numerycznej. Konstrukcja markiz klasycznych opiera się na solidnej stalowej belce kwadratowej, co daje swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów. Konstrukcja markizy zabezpieczona lakierem proszkowym odpornym na całoroczne warunki zewnętrzne. Ĺšruby wykonane są ze stali nierdzewnej i ocynkowanej. Wszystkie mechanizmy i osłony z aluminium bez zewnętrznych elementów plastikowych.

Kolor konstrukcji: biały (RAL 9016), kremowy (RAL 1015), brązowy (RAL 8017)

Szerokość: 220 cm - 605 cm

Wysięg: 150 cm, 200 cm, 250 cm, 300 cm, 350 cm

Sterowanie: korba, napęd elektryczny

 

3. MARKIZY TARASOWE W KASECIE

Konstrukcja markizy jest aluminiowa, ramiona wykonane są ze specjalnego stopu aluminium, które zamontowane są na uchwytach wykonanych metodą obróbki numerycznej. Cała konstrukcja opiera się na solidnej stalowej belce kwadratowej, co daje swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów. Konstrukcja markizy zabezpieczona jest lakierem proszkowym odpornym na całoroczne warunki zewnętrzne. Ĺšruby wykonane są ze stali nierdzewnej i ocynkowanej. Wszystkie mechanizmy i osłony z aluminium bez zewnętrznych elementów plastikowych. Wysoka odporność wiatrowa dzięki zastosowaniu stopu aluminium takiego jak w skrzydłach samolotów. Aluminiowa kaseta chroniąca poszycie markizy przed zabrudzeniami, dzięki temu poszycie dłużej pozostaje czyste. Markizy nie trzeba demontować na zimę. Kaseta zajmuje niewiele miejsca, ma zaledwie 13 cm- jest najmniejszą kasetą na rynku!

UWAGA !!!!

Do markiz tarasowych w pełnej kasecie wbudowany napęd elektryczny

(firmy SOMFY z 5 - letnią gwarancją)

z przełącznikiem

za

0 zł !!!

Kolor konstrukcji: dowolny kolor z palety RAL bez dopłaty!

Szerokość: 205 cm - 1200 cm

Wysięg: 150 cm, 200 cm, 250 cm, 300 cm, 350 cm, 400 cm

Sterowanie: napęd elektryczny - za cenę 0 zł

 

4. MARKIZY NADOKIENNO â?? BALKONOWE

Markizy nadokienno - balkonowe przeznaczone są do zacieniania i osłony balkonów, werand, tarasów, witryn lub wnęk okiennych. Aluminiowe ramiona markiz wyposażone są sprężynę, która napina tkaninę i i zapobiega składaniu się ramion pod naporem wiatru.

5. MARKIZY PORĘCZOWE

Estetyczna osłona przed słońcem przeznaczona do zacienienia i osłonienia tarasów, wnęk balkonowych, wnęk okiennych, werand.

 

Poszycia markiz

Tkaniny szyte są z nici barwionych w masie nie tracą nasycenia koloru, nie wydzielają zapachu po nagrzaniu.  Są wytrzymałe na opór wiatru oraz posiadają powierzchnię antystatyczną.

Tkaniny posiadają impregnację na:

- wodę

- pleśń

- butwienie

- zatłuszczenie

 

Filtr słoneczny:

- zatrzymuje UV            90 - 100%

- odbija ciepło               70 -  95 %

- przepuszcza światło   10 -  20 %

 

Dla wygody oraz potrzeb klientów istnieje możliwość zastosowania napędu elektrycznego, dającego możliwość sterowania markizą za pomocą pilota lub przełącznika. Istnieje także możliwość zastosowanie automatyki pogodowej; wiatrowo - słonecznej, która pozwala na automatyczne zamykanie markizy podczas wiatru oraz otwieranie markizy pod wpływem promieni słonecznych. Czujnik wiatru zwija markizę, gdy wiatr staje się zbyt silny. Konwencjonalny czujnik bada siłę wiatru przy pomocy niewielkiego wiatraka montowanego na fasadzie budynku w okolicy markizy.

Czujnik drgań powoduje zwinięcie markizy gdy wiatr powoduje zbyt gwałtowne ruchy konstrukcji.

Napęd elektryczny z 5-letnią gwarancją jest dostosowany do wielkości poszycia i siły ramion markizy. Sterowanie odbywa się przy pomocy przełącznika naściennego lub pilota radiowego. Napęd do sterowania radiowego posiada wbudowaną centralkę radiową.

Montaż markiz odbywa się przy pomocy uchwytów ściennych, sufitowych lub do krokwi. Do każdego rodzaju i rozmiaru markizy stosuje się ściśle określone rozmieszczenie ilość i typ uchwytów.

 

 

 

 

 

UWAGA!!!

Na wszystkie tkaniny kolekcji HIT - 10 lat gwarancji !!!

 

 

WSZYSTKIE MARKIZY WYKONANE I TESTOWANE SĄ ZGODNIE Z EUROPEJSKIMI NORMAMI BEZPIECZEуSTWA I JAKOŚCI CE

 

CERTYFIKAT ISO 9001:2008

JEST POTWIERDZENIEM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKCJI MARKIZ