ROLETY - ŻALUZJE - MARKIZY - BRAMY - OKNA

Uncategorised

VELUX osłony

MARKIZY ZEWNĘTRZNE
Ochrona przed ciepłem i utrzymanie w nim niskiej temperatury


Zalecane do następujących rodzajów pomieszczeń:

 • Redukuje ilość wpadającego ciepła nawet o 72%
 • Przezroczysta tkanina,nieograniczająca widoku na zewnątrz 
 • Montowane od wewnątrz

Zewnętrzne markizy VELUX MHL zatrzymują promienie słoneczne jeszcze zanim dotrą one do szyby okiennej, dzięki czemu redukują pasywne nagrzewanie się wnętrza. Pozwala to zachować w pomieszczeniu komfortową temperaturę nawet w ciepły, słoneczny dzień. Markizy są przezroczyste, więc nie ograniczają widoczności na zewnątrz.

 

ROLETKI MATERIAŁOWE
Roletki dachowe VELUX, roletki dachowe standard

 • sposób montażu: skrzydło okna dachowego - kasetka przykręcana
 • sterowanie: mechanizm sprężynowy
 • rodzaj profili: aluminium
 • kolory: wersja z maskownicą i prowadnicami: oksydowany

 

ROLETY ZEWNĘTRZNE Rolety zewnętrzne SHL, SML, SSL
Pełna ochrona bez względu na porę roku

Zalecane do następujących rodzajów pomieszczeń:

 • Ochrona przed ciepłem
 • Całkowite zaciemnienie
 • Poprawa izolacyjności zimą
 • Poprawa bezpieczeństwa i redukcja hałasu


Jest to doskonałe rozwiązanie na każdą porę roku. Rolety zewnętrzne VELUX zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń latem, utrzymują ich ciepło zimą oraz umożliwiają całkowite zaciemnienie wnętrza o dowolnej porze dnia.

 Kolory
 

Dostępne w wersji tytan-cynk w kolorze ciemnym szarym (standard) .

Rolety zewnętrzne VELUX przesuwają się w bocznych prowadnicach wykonanych z lakierowanego aluminium. Wyposażone są również w górną pokrywę, która jest estetycznie wkomponowana w okno i pod którą chowają się rolety, kiedy nie są używane.

 

Klauzula informacyjna RODO

Informacja o administratorze i prawach osoby, której dane osobowe są przetwarzane

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

 1. Administratorem danych osobowych jest AROLL Joanna Piwowarek z siedzibą w Jeleniej Górze (ul. Jana Sobieskiego 53, 58-500 Jelenia Góra), NIP: 6112448387, REGON: 231138225.

 2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana w celach kontaktowych w tym uzyskania informacji handlowej o asortymencie oferowanym przez Administratora.

 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez czas trwania umowy oraz po jej zakończeniu, przez okres niezbędny do wykonania przez Administratora obowiązków, wynikających z przepisów prawa.

 4. Dane osobowe podawane są dobrowolnie, jednak ich podanie jest warunkiem niezbędnym do kontaktu w tym odpowiedzi na zapytanie złożone za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 5. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania poprawiania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych.

 6. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 7. W sprawach związanych z ochroną danych może kontaktować się Pani/Pan z AROLL Joanna Piwowarek adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 8. Przysługuje Pani/Panu prawo zgłoszenia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy prawne o ochronie danych osobowych.

 9. Państwa dane osobowe mogą zostać ujawnione wyłącznie podmiotom, z którymi zostały zawarte umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, jak również osobom i podmiotom na ich prawnie uzasadnione żądanie, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.

 10. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

VELUX OKNA

STANDARD

1. Standard górne otwieranie

Oryginalne okno dachowe z wyjątkowym mechanizmem górnego otwierania.

Elegancki górny uchwyt otwierający ? niedawno zmodyfikowany, aby jeszcze łatwiej otwierać i zamykać okno jedną ręką ? teraz zintegrowany z wentylacją.

- uchwyt otwierający u góry

- zintegrowana wentylacja z filtrem powietrza

- drewno klejone

- filtr zatrzymujący kurz i owady

- szyba energooszczędna

 

1. Okna dachowe VELUX są oferowane w wersji z górnym otwieraniem, to dwie ważne zalety: okno można łatwo otworzyć nawet jeżeli bezpośrednio pod nim znajdują się meble, a samo okno jest zamontowane na niższej wysokości, więc widok przez nie można podziwiać zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej.

2. Wpuść do domu świeże powietrze, nawet gdy Cię nie ma lub gdy śpisz. Jedno pociągnięcie za wyjątkowy uchwyt otwierający u góry umożliwia przepływ świeżego, filtrowanego powietrza przez górną część okna, nawet gdy jest ono zamknięte. Kurz i owady nie dostaną się już do środka.

3. Wyjątkowy uchwyt otwierający u góry został tak zmodernizowany, że jest jeszcze wygodniejszy w obsłudze, a dzięki wykonaniu z aluminium i nowoczesnej stylistyce prezentuje się elegancko. Myjąc okno, wystarczy obrócić je o 180? i przesunąć zasuwkę blokującą skrzydło, aby mieć obie ręce wolne do pracy.

 
2. Standard dolne otwieranie

To otwierane przy pomocy zamontowanej u dołu eleganckiej ocynkowanej klamki okno dachowe polecamy do miejsc, gdzie musimy lub chcemy zamontować okno wysoko, na przykład z powodu wysokiej ścianki kolankowej. Nowa, oferowana w standardzie dwustopniowa wentylacja VELUX zapewnia regulację wentylowania, nawet gdy okno zamknięte.

- ocynkowana klamka na dole

- 2-stopniowa wentylacja

- drewno klejone

- filtr zatrzymujący owady i kurz

- szyba energooszczędna

1. Nowy, gładki uchwyt cynkowany umieszczony na dole został zaprojektowany tak, aby łatwo i wygodnie otwierać i zamykać zainstalowane wysoko okna. W celu umycia okna obróć je o 180? i wsuń zasuwkę blokującą w ramę. Teraz masz obie ręce wolne.

2. 2-stopniowa wentylacja sprawia, że dom oddycha nawet przy zamkniętych oknach. Kliknij raz lub dwa razy, aby dopasować ilość wpuszczanego powietrza i oddychaj czystym, świeżym powietrzem dniem i nocą.

3. Wbudowany filtr powietrza zapobiega przedostawaniu się do domu kurzu i owadów, czyniąc go zdrowszym. Filtr można łatwo wyjąć i oczyścić.

 
STANDARD PLUS
1. Standard PLUS górne otwieranie

Nasze nowe, zoptymalizowane energetycznie, otwieranie u góry okno dachowe zapewnia ciepło w domu i mniejsze zużycie energii. Dzięki innowacyjnej konstrukcji ThermoTechnology? i dodatkowej uszczelce okno to ma doskonałe właściwości izolacyjne. Wyjątkowy górny uchwyt otwierający sprawi, że okno będzie można wygodnie otwierać, nawet jeżeli ustawisz pod nim biurko lub sofę. Nasze okna z górnym otwieraniem linii Standard i Standard Plus można wyposażyć w system sterowania elektrycznego VELUX INTEGRA.

- uchwyt otwierający u góry

- zintegrowana wentylacja z filtrem powietrza

- filtr zatrzymujący owady i kurz

- dodatkowa uszczelka

- szyba bezpieczna

- konstrukcja ThermoTechnology

- wyższa izolacyjność dźwiękowa

- ochrona przed promieniowaniem UV

1. Jeżeli chcesz korzystać z komfortu zdalnego otwierania swojego okna dachowego Standard Plus z górnym otwieraniem, możesz wyposażyć je sterowanie radiowe VELUX INTEGRA. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne w przypadku okien montowanych w sypialni, łazience oraz znajdujących się poza zasięgiem. Standardowy czujnik deszczy pozwoli cieszyć się nie tylko komfortem ale i bezpieczeństwem takiego rozwiązania.

2. Konstrukcja ThermoTechnology?, oparta na wysokiej jakości drewnie łączonym z wysokoizolacyjnym tworzywem EPS, zapewnia lepsze parametry izolacyjne i mniejsze rachunki za energię. Dodatkowa uszczelka zapewnia 4. najwyższą klasę szczelności okna. Pozwala to cieszyć się komfortem bez niepożądanych przeciągów. W połączeniu z konstrukcją ThermoTechnology? jest to okno o doskonałych parametrach energetycznych.

3. Laminowana bezpieczna szyba wewnętrzna sprawia, że pod oknem można bezpiecznie się bawić, spać i pracować. Jeśli szyba zostanie zbita pod wpływem silnego uderzenia, nie roztrzaska się ani nie wypadnie. To idealne rozwiązanie zapewniające dodatkowe bezpieczeństwo i spokój.

 

STANDARD PLUS
1. Standard PLUS dolne otwieranie

Dzięki ThermoTechnology? nasze nowe energooszczędne okno dachowe ma znakomite parametry izolacji termicznej. Dzięki temu Twój dom ma wysoką wydajność energetyczną i jest w nim ciepło. Inne elementy to dodatkowa uszczelka zapewniająca szczelność okna i klejona szyba zwiększająca bezpieczeństwo. Zaprojektowany od nowa ocynkowany uchwyt na dole świetnie nadaje się do okien montowanych na dużej wysokości i przy wysokich ściankach kolankowych.

- ocynkowana klamka na dole

- dwustopniowa regulacja

- filtr zatrzymujący owady i kurz

- dodatkowa uszczelka

- szyba bezpieczna

- konstrukcja ThermoTechnology

- wyższa izolacyjność dźwiękowa

- ochrona przed promieniowaniem UV