ROLETY - ŻALUZJE - MARKIZY - BRAMY - OKNA

Bramy garażowe

BRAMY SEGMENTOWE Hörmann

 

 

BRAMY SEGMENTOWE

Panele bramy otwierają się pionowo w górę, pod strop - połączone segmenty, prowadzone są na rolkach po prowadnicach. Rozwiązanie to sprawia, że przestrzeń wewnątrz garażu jest możliwie największa, a przed garażem nie potrzebujemy dodatkowego miejsca.

Standardowe typy przetłoczeń i kolorów:
Napędy do bram garażowych - Komfort i bezpieczeństwo 

Nikt nie lubi wysiadać z samochodu w środku nocy lub gdy wieje wiatr i pada deszcz, aby otworzyć bramę garażową. Korzystając z napędu do bramy można, nie wysiadając z samochodu, szybko, wygodnie i bezpiecznie otworzyć swoją bramę garażową za pomocą pilota.
Firma Hörmann oferuje innowacyjną technologię napędów: komfortowy i szybki SupraMatic, niedrogi ProMatic oraz napęd do garaży bez przyłącza energetycznego ProMatic Akku.

Napędy Hörmann do bram garażowych to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania przez wiele lat użytkowania.

Wszystkie napędy do bram garażowych są standardowo wyposażone w nowoczesny system sterowania radiowego BiSecur. Innowacyjny system BiSecur z funkcją odczytu położenia bramy zapewnia wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo obsługi bramy garażowej oraz wjazdowej.

Napędy:
ProMatic
Siła ciągnienia i nacisku: 600 N
Siła maksymalna: 750 N
Prędkość otwierania: maks. 14 cm/s
Szerokość bramy: maks. 5000 mm
(maks. powierzchnia bramy 11 m2)
SupraMatic 
SupraMatic E
Siła ciągnienia i nacisku: 650 N
Siła maksymalna: 800 N
Prędkość otwierania: maks. 22 cm / s
Szerokość bramy: maks. 5500 mm
(maks. powierzchnia bramy 13,75 m2)

Po wyposażeniu garażowej bramy segmentowej firmy Hörmann w napęd SupraMatic wjadą Państwo do garażu szybciej i bezpieczniej. Szybsza o maks. 50 % prędkość otwierania oznacza większe bezpieczeństwo i mniejszy stres podczas wjeżdżania do garażu wychodzącego bezpośrednio na ulicę. Prosimy porównać prędkość otwierania napędu SupraMatic ze standardowymi napędami.

BRAMY ROLOWANE
Bramy przeznaczone są do użytku w garażach, pomieszczeniach gospodarczych, halach, wszędzie tam gdzie nie istnieje potrzeba intensywnej pracy bramy. Bramy garażowe rolowane charakteryzują się  dużą uniwersalnością  z uwagi na możliwość jej montażu zarówno w pomieszczeniu, jak również na zewnątrz zamykanego pomieszczenia (przed otworem bramowym). Bramy rolowane nie wymagają wolnego miejsca przed garażem do jej otwierania i zamykania. Nie zajmują miejsca pod stropem i pod konstrukcją dachu. Bramy rolowane mogą być montowane przed otworem wjazdowym
W ofercie trzy wielkości skrzynek do garażowych bram rolowanych w zależności od wielkości otworu bramowego. Skrzynka bramy rolowanej umożliwia pozostawienie wolnej przestrzeni pod sufitem i dzięki temu zwiększa użytkową powierzchnię garażową. Maksymalna dostępna szerokość bram wynosi 4,5 m.

W standardowe wyposażenie bramy rolowanej wchodzą: skrzynka (250 mm, 300 mm lub 350 mm z konsolą), profil aluminiowy PA 55 lub PA 77, które doskonale dopasują się do gustów naszych klientów oraz estetycznie wpasują w kolorystykę budynku. Bramy zawierają także elementy zabezpieczające w postaci wieszaków blokad oraz hamulca inercyjnego przy profilu PA 77 mm. Istnieje możliwość montażu bramy rolowanej z profilem przeszklonym lub otworem wentylacyjnym, który pozwoli na dopływ do garażu światła oraz cyrkulację powietrza.

 

Montaż bram wykonuje zespół Autoryzowanych Montażystów HÓRMANN